Marka Yayınına İtiraza Karşı Savunma

Haksız ve kötü niyetli olarak markanızın ilanına itirazda bulunulabilir ve tescil edilmesini önleyebilir. Bu durumda etkili bir savunma hazırlayıp itiraza karşı görüş bildirerek markanızı koruma altına alıyoruz. TPE onaylı marka vekillerimizle artık markanız güvende.

Anasayfaİtiraza Karşı Görüş Bildirme

İtiraza Karşı Görüş Bildirme

Marka başvurusunun yapılmasının ardından Türk Patent Enstitüsü’nün incelemeleri sonucunda başvurular Resmi Marka Bülteninde 3 aylık bir süreyle ilan edilerek yayına çıkar. Yapılan marka başvurularına yayın süresi boyunca şartları mevcut olduğu takdirde itiraz edilmesi nasıl mümkün oluyorsa, başvuru sahibinin de bu itiraza karşı görüş bildirme hakkı bulunmatadır. Sizin de başvurusunu yapmış olduğunuz markanıza karşı bir itiraz yapılmış ise, tüm içerik düzenlemesi, takibi bize ait olmak üzere marka başvurunuzu koruma altına almak itirazın tarafımıza tebliğinden itibaren 1 ay içerisinde itiraza karşı görüş bildirebiliriz. Böylece marka başvurunuzu savunma imkanımız doğacaktır.

Haksız ve kötü niyetli olarak marka başvurunuza yapılan itirazı bertaraf etmek için bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Marka Adı
  • Hizmet Detayı
  • Hizmet Bedeli
  • 4500.00 TL + KDV
  • Genel Toplam
  • 4500.00 TL