Marka Sorgula

www.markatescilsepeti.com ile marka tescili başvurusu yapmak çok kolay. TPE üzerinden yaptığınız marka araştırma ve detaylı sorgu işlemlerini marka sorgulama sayfamızdan hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

AnasayfaMarka Sorgula

Online Marka Sorgulama

Örnek : 02 14 35 (sınıflar arasında bir boşluk bulunmalıdır)

Türk Patent Enstitüsü marka bültenine çıkmış markalar üzerinde sorgulama yapma ve marka tescil başvurusu öncesi araştırma yapmanıza olanak sağlayan bu sayfamızı yukarıdaki form yardımıyla kullanabilirsiniz. Marka Tescil Sepeti en hızlı marka patent araştırma ve marka tescili sonuçlandırma noktasında size hizmet vermekten mutluluk duyar. Marka sorgulaması arama sayfası ile marka adı içinde geçen ya da arananla başlayan sonuçları görebilir, tescil sınıflarına göre filtrelemeler yapabilirsiniz.

Yukarıda arama yapıp sonuç aldığınız ya da almadığımız markanın tescil edilecek olması kesin değildir. Bilgisayar yazılımı ile verilen bu sonuçlar maalesef her zaman doğru olmamaktadır. Türk Patent Enstitüsünün marka incelemesi yaparken baktığı birçok kriter bulunmaktadır. Bu sebeple markanızla ilgili ücretsiz araştırma desteği almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşınız. Uzman marka vekillerimiz sizin için en doğru yönlendirmeyi yapacaktır.