Marka Tescil Sepeti Hakkında

www.markatescilsepeti.com ile artık başta marka tescil başvurusu olmak üzere diğer Türk Patent Enstitüsü işlemleri çok kolay ve güvenli. Marka konusunda tüm hizmetleri tek çatı altında toplayan ve uzman kadrosuyla size profesyonel destek için hazır olan firmamızı yakından tanıyın...

AnasayfaHakkımızda

Hakkımızda

marka tescil sepeti

Marka Tescil Sepeti ticaret ve rekabet ortamını zenginleştiren en önemli unsur olan markaları bir dikey uzmanlık alanı olarak seçerek öncelikli olarak marka tescili ve patent işlemleri konusunda hizmet verme amaçlı kurulmuştur. Fikri ve Sınai Haklar Hukuku alanında aktif olarak faaliyette bulunan şahıslarca yönetilen firmamız, Türk Patent Enstitüsü nezdindeki işlemleri sektörde pek karşılanamayan bir talep olan hukuk süzgecinden geçirerek gerçekleştirmeyi ilke edinmiştir.

Son yıllarda ülkemizde internet kullanım oranlarının da artmasıyla, mal ve hizmet çeşitliliğinde tüketicilerin seçim yapmakta zorlanacağı kadar büyük artışlar gözlemlenmiştir. Bu durum markalara olan rağbetin çoğalmasına ve dolaylı olarak fikri ve sınai hakların korunmasında yaygınlaşmaya yol açmıştır. Marka Tescil Sepeti; bu alandaki talebi doğrudan konusunda uzman avukat ve aynı zamanda aktif olarak bilirkişilik de yapmakta olan marka ve patent vekilleri aracılığıyla karşılamaktadır. Gelişmiş teknolojik altyapısı ile rakiplerinden ayrılan firmamız, şeffaf bir hizmet politikası güderek kendisini müşterilerinin stratejik ortağı olarak görmektedir.

Marka Tescil Sepeti, basit işleyişi ile marka patent konusunda alışılagelmişin dışında hızlı ve sistemli sonuç üretmeyi amaçlayan bir e-iş modelidir ve online yürütülen işlemler sayesinde markaların tescil aşamasıyla ilgili her detay hakkında bilgi sahibi olma olanağı vermektedir. Sadece birkaç tıklamayla daha önce birçok bürokratik konuyla vakit harcanarak yapılan işlemler, en kısa sürede ve güvenli şekilde yapılabilmektedir.

Marka başvurusu, marka tescili ve tüm takip işlemleri Türk Patent Enstitüsü siciline kayıtlı uzman vekillerimiz tarafından yapılmaktadır. Uzman kadromuz; marka, ticaret ve bilişim hukuku gibi farklı disiplinlerde tecrübelere sahip vekillerden oluşmaktadır. Firmamız bünyesindeki çalışma ortaklarımıza ait bazı sertifika ve belgeler aşağıda listelenmiştir.

  • Information Technologies Law, Istanbul Institue,
  • CyberSpaceCamp Program – Yeni Dijital Düzen ve Hukuka Yansımaları, (Itechlaw ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilişim ve Teknoloji Hukuku Enstitüsü),
  • Marka ve Patent Vekilliği Eğitimi, PEM,
  • Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku VII. Eğitim Programı, İstanbul Barosu,
  • Fikri Haklar Hukuku İleri Eğitim Programı, TÜRAVAK-TBB,
  • Marka vekilliği Belgesi
  • Patent Vekilliği Belgesi

Markalarınıza sizin kadar değer verecek ve işinizi geliştirmek için size bu konuda destek olacak bir partner arıyorsanız doğru adrestesiniz. Marka Tescil Sepeti ile markalarınız artık güvende.